Kongsberg Maritime CM w Gdyni zaprasza na kawę z rekruterem!

Z przyjemnością informujemy o kolejnym wydarzeniu organizowanym przez firmę Kongsberg Maritime CM w ramach współpracy z Wydziałem.

Kongsberg Maritime CM zaprasza na indywidualne spotkania „Kawa z Rekruterem" w biurze firmy w Gdyni.

Jest to doskonała okazja, żeby dowiedzieć się więcej o firmie, procesie rekrutacyjnym oraz jak najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Przedstawiciele działu HR podzielą się z Wami cennymi wskazówkami dotyczącymi budowy CV; podpowiedzą, na co zwrócić uwagę podczas rekrutacji i jak wyróżnić się spośród innych kandydatów. Przy filiżance kawy porozmawiają z Wami o Waszej przyszłości zawodowej i rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące aplikacji. Będziecie mieli szansę na swobodną wymianę zdań oraz na zadawanie nurtujących pytań.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem kariery w firmie Kongsberg Maritime CM!

Szczegóły wydarzenia tutaj.

Jeśli jesteś zainteresowany spotkaniem, skontaktuj się z firmą przez skrzynkę recruitment.ceeatkm.kongsberg.com, wpisując w temacie "Kawa z rekruterem".

Przedstawiciele firmy skontaktują się z Tobą w celu umówienia spotkania w wolnym terminie (między 5 a 7 czerwca, między godziną 9 a 14). Liczba miejsc jest ograniczona!

Do zobaczenia!

J.Molenda 28 Maj, 2024 - 11:09