Wydarzenia

Ruszyła kolejna, trzecia edycja Projektu Rektora Uniwersytetu Morskiego w Gdyni „Nasz Uniwersytet - Partnerskie Zarządzanie Uczelnią”. Pan Rektor zaprasza wszystkich Pracowników Uniwersytetu Morskiego w Gdyni do udziału w projekcie.

Informacje o tej edycji konkursu znajdują się tutaj.

Studenci organizują konkurs wokalny dla studentów "Voice of University".

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 8 lutego 2019 roku.

Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji o konkursie znajduje się tutaj.

Profesor Pranszke wygłosi kolejny wykład popularnonaukowy. Tym razem tematem będzie grawitacja. Zapraszamy 10.12.2018 r. o godz. 17:00 do sali A16.

Dobra wiadomość: wstęp wolny!!!

Więcej informacji tutaj.

W ostatni piątek, 23.11.2018 r. gościliśmy na Wydziale uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Węgorzewie. W trakcie wizyty uczestniczyli w zajęciach na temat właściwości wytrzymałościowych materiałów, z pokazem zrywania próbki, prowadzonych przez p. Katarzynę Panasiuk, zwiedzali laboratoria Wydziału pod opieką p. Mirosława Szyfelbaina oraz zobaczyli laboratorium silników, gdzie, specjalnie dla naszych gości, p. Adam Przybyt uruchomił silnik A25/30.

Dziękujemy za wizytę i zapraszamy po maturze :)

D.CuperPrzybylska
24.03.2017