Zbiórka na leczenie Kacpra

Wydział Mechaniczny Uniwersytetu Morskiego w Gdyni organizuje zbiórkę pieniedzy na leczenie Kacpra - studenta I roku WM

Katedra Fizyki serdecznie zaprasza na wykład popularnonaukowy z fizyki pt.

"Czy Wszechświaty równoległe mogą istnieć? Teorie naukowe i spekulacje"

Czas: 19 grudnia 2019, czwartek, godzina 17.00 – 18.00 Miejsce: Uniwersytet Morski, sala A16

Wykład wygłosi Borił Wdowczyk

With a little help from Bogusław Pranszke

bpranszke.com

W najbliższy wtorek, 17.12.2019 roku, w sali A246 odbędzie się seminarium na temat:

„Maritime Education in the middle East countries”

Wystąpi Profesor Rami Hawa, profesor Uniwersytetu w Tiszrin w Syrii, doradca i ekspert Syryjskiego Ministerstwa Transportu, ceniony specjalista w zakresie budowy statków i szkolnictwa morskiego.

Od 4. listopada Pan Profesor prowadzi zajęcia z Podstaw budowy statków dla studentów Wydziału Mechanicznego.

Zapraszamy o godz. 9:15.

1 października odbyło się XIX Forum Gospodarki Morskiej. Forum jest miejscem spotkań ekspertów sektora morskiego, samorządowców, naukowców i przedsiębiorców, którzy dyskutują o branży morskiej i stojących przed nią wyzwaniach.

D.CuperPrzybylska
24.03.2017