Warsztaty z Kongsbergiem

Dnia 10.12.2021 r.,  kontynuując tradycję lat poprzednich, Kongsberg Maritime  Sp. z o. o. oraz władze Wydziału Mechanicznego zorganizowali spotkanie/warsztaty dla studentów Wydziału. Celem warsztatów było poznanie zasad skutecznej komunikacji, integracja, praktyczne przećwiczenie umiejętności pracy zespołowej oraz komunikacji i podejmowania decyzji. Wprawdzie początkowo studenci byli nastawienie dość sceptycznie, jednak już po pierwszym krótkim zadaniu, które służyło jako „ice breaker", wszyscy bardzo aktywnie zaangażowali się w pracę.

W ankiecie przeprowadzonej po warsztatach studenci orzekli, że warsztaty były bardzo ciekawym doświadczeniem, które pozwoliło dowiedzieć się więcej na temat stylów komunikacji (spojrzeć zarówno na swój dominujący, jak i style innych). Wartością, którą wyszczególniali studenci była współpraca w grupie sama w sobie. Wykazanie się dużą kreatywnością, oderwanie od uczelnianej codzienności a także dobra atmosfera i nastawienie pozostałych uczestników.

Spotkanie poprowadzili pracownicy Kongsberg Maritime Sp. z o. o.: Pani Beata Brzycka, Pani  Martyna Papis oraz Panowie Krzysztof Petru i Aleksander Maciejewski - absolwenci Wydziału, którym serdecznie dziękujemy.

Do zobaczenia za rok!

Załączniki: