NADCHODZI DZIEŃ MECHANIKA

W najbliższy czwartek, tj. 20 października 2022 roku zapraszamy wszystkich studentów i sympatyków Wydziału Mechanicznego do udziału w Dniu Mechanika.  Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawują JM Rektor UMG prof. dr hab. inż. kpt. ż.w. Adam Weintrit oraz Prezydent Miasta Gdyni dr Wojciech Szczurek. Partnerem wydarzenia jest Parlament Studentów Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, a partnerami medialnymi są Trójmiasto.pl, Gospodarkamorska.pl, Zielonagospodarka.pl.

W tym dniu zaplanowaliśmy szereg wydarzeń, miedzy innymi konkurs na najlepszą pracę dyplomową, dzień z pracodawcą, Mechazadania, otrzęsiny i wspólne świętowanie. Imprezą towarzyszącą jest Mały Mechanik. Odwiedzą nas dzieciaki, którym pokażemy jak dobrze być częścią społeczności Wydziału. Będziemy gościć również Stowarzyszenie Starszych Oficerów Mechaników Okrętowych. W tym dniu będą z nami ponad to KONGSBERG MARITIME CM Sp. z o.o., RWE Offshore Wind Poland Sp. z o.o., DNV, Polska Żegluga Bałtycka S.A., CRIST S.A., GDAŃSKA STOCZNIA „REMONTOWA” IM. J.PIŁSUDSKIEGO S.A., DOE Sp. z o.o., HEXONIC Sp. z o.o., ITA Sp. z o.o. Sp. k., PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o., Dellner Sp. z o.o. Szczegółowy harmonogram wystąpień pracodawców z krótkim opisem działalności firmy znajduje się poniżej. Znajdziecie tam również szczegółowy program imprezy.

Dzień Mechanika jest świętem Wydziału, organizowanym z myślą o jego studentach, dlatego zachęcamy Was drodzy studenci do czynnego udziału w każdym wydarzeniu tego dnia. Już dzisiaj możecie głosować na najlepszą pracę dyplomową i zgłaszać się do Mechazadań.

Załączniki:

J. Molenda