Dzień sportu

W środę, 25 maja 2022 roku o godzinie 12:00 rozpocznie się międzywydziałowa spartakiada realizowana w ramach Dnia Sportu Uniwersytetu Morskiego w Gdyni 2022.

Impreza rozegrana zostanie na boisku sportowym na terenie kampusu Uniwersytetu. Wezmą w niej udział studenci i pracownicy UMG reprezentujący wydziały Uczelni, jej administrację oraz Instytut Morski.

Rozegranych zostanie 9 konkurencji, których wyniki zdecydują o klasyfikacji ogólnej. Dla każdego z zawodników organizator imprezy w celu identyfikacji drużyn zapewni koszulki, bluzy, czapeczki. Serdecznie prosimy o zgłaszanie się chętnych osób do udziału w tej imprezie do wydziałowego koordynatora ds. sportu mgr inż. Sebastiana Drewinga s.drewingatwm.umg.edu.pl. Po zakończeniu rywalizacji i ogłoszeniu wyników zapraszamy wszystkich uczestników na poczęstunek.

W programie wydarzenia zaplanowano rozegranie 9 konkurencji:

• Narty zespołowe – 4 osoby (min. 1 pracownik, min. 1 kobieta),
  • Zabawa z koca na koc – 8 osób (min. 4 pracowników),
  • Wyścigi zespołowe na skrzynkach – 6 osób (min. 2 pracowników, min. 2 kobiety),
  • Ergometry wioślarskie – 3 osoby (min. 1 pracownik, min. 1 kobieta),
  • Przeciąganie liny – 10 osób (min. 3 pracowników, min. 3 kobiety),
  • Zawody na ściankach wspinaczkowych – 3 osoby (min. 1 pracownik, min. 1 kobieta),
  • Zawody Bumper-Ball  – 5 osób (min. 1 pracownik, min. 1 kobieta),
  • Mecz szachowy – 3 osoby.

M.Malinowska
K.Rudzki 20 Maj, 2022 - 12:16