Zmiana organizacji zajęć od 07.06.2021

W związku z coraz lepszą sytuacja epidemiczną oraz odwoływaniem kolejnych obostrzeń przez rząd Rzeczypospolitej Polskiej, informuję, że od dnia 07.06.2021 r. na Wydziale Mechanicznym zostaje wznowiona stacjonarna realizacja zajęć laboratoryjnych dla wszystkich studentów stacjonarnych (1 i 2 rok studiów 1 i 2 stopnia).

Zajęcia będą odbywały się w grupach laboratoryjnych o zmniejszonej liczebności, z przestrzeganiem zasad reżimu sanitarnego.

W tym okresie będzie obowiązywał nowy plan, dostępny na stronie internetowej Wydziału.

W trybie hybrydowym planowana jest również letnia sesja egzaminacyjna. Zgodnie z decyzją prowadzących zajęcia zaliczenia/egzaminy będą odbywały się zdalnie lub stacjonarnie zgodnie z zasadami opisanymi w obowiązujących zarządzeniach Rektora UMG.

Przypominam, iż wszystkie aktualne informacje na temat zasad reżimu można znaleźć na stronie internetowej UMG, w zakładce Informacje na temat koronawirusa: https://umg.edu.pl/koronawirus.

Jednocześnie informuję, że sesja poprawkowa dla 8 sem. ESOiOO i 3 sem. studiów magisterskich odbędzie się w dniach od 12 do 19 lipca 2021 r.

Dr hab. inż. Andrzej Miszczak, prof. UMG

Dziekan Wydzialu Mechanicznego

 

 

 

Podmiot udostępniający: 

Wydział Mechaniczny

Wytworzył informację:

J.Molenda
02.06.2021
Wprowadzenie:
J.Molenda 2 Czerwiec, 2021 - 12:22
Ostatnia modyfikacja:
J.Molenda 3 Czerwiec, 2021 - 22:38