NABÓR na praktyki w Rolls-Royce Poland

W ramach współpracy z RR po raz drugi organizowane są praktyki dla studentów Wydziału Mechanicznego. Swoje aplikacje mogą składać zarówno studenci specjalności lądowych, jak i morskich. Przyjęcie na praktyki nastąpi po pozytywnym przejściu przez procedurę rekrutacyjną. Aby pomóc studentom Wydziału w tym procesie, w najbliższym czasie odbędą się warsztaty HR, w czasie których dowiecie się między innymi jak tworzyć dokumenty aplikacyjne, czy jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Termin warsztatów zostanie ogłoszony na stronie Wydziału. Poniżej ogłoszenie firmy. Powodzenia!

Praktyki w Rolls-Royce Poland

Lokalizacja: Gdynia

Kandydat na praktyki to osoba z:

• umiejętnością czytania rysunku technicznego, w tym weryfikacją rysunku z rzeczywistym elementem,
  • znajomością przyrządów pomiarowych,
  • znajomością technik weryfikacyjnych i naprawczych,
  • znajomością zasad działania produktów: napędów morskich, śrub nastawnych, sterów strumieniowych, sterów azymutalnych,
  • znajomość języka angielskiego, w zakresie słownictwa technicznego będzie dodatkowym atutem.

Czas praktyk:

4 tygodnie, dostępność 30 godzin tygodniowo w standardowych godzinach pracy (między 8:00 a 14:00).

Co oferujemy:

• zdobycie praktycznego doświadczenia w międzynarodowej organizacji m.in.:
    • poznanie budowy i zasady działania sterów strumieniowych,
    • uczestnictwo w procesach naprawczych steru strumieniowego,
    • poznanie pracy warsztatu serwisowego,
  • praca z narzędziami specjalistycznymi,
  • wsparcie doświadczonych pracowników,
  • przyjemną atmosferę praktyk.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prośba o umieszczenie w CV obowiązkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.”

Jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie, wyślij CV z tematem maila: Praktyki w Rolls-Royce, Gdynia, na recruitment.ceeatrolls-royce.com () do 25 marca 2018.

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się najpóźniej do 4 kwietnia 2018.

Przewidywany termin rozpoczęcia praktyk: 7 maja 2018.

08.03.2018
J.Molenda 8 Marzec, 2018 - 23:07