Kolejny sukces studentów z koła naukowego NAUTICA

W dniach 23 – 25 maja 2018 r. studenci Wydziału uczestniczyli w XXXVII Seminarium Kół Naukowych „Mechaników” Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej.

Seminarium organizowane jest od 1982 roku. Uczestniczą w nim studenci uczelni krajowych i zagranicznych. W tym roku byli to przedstawiciele m. in. Armed Forces Academy (Liptovski Mikulas, Słowacja), National University of Public Service (Budapeszt, Węgry), University of Defence (Brno, Czechy), Akademii Morskiej w Gdyni, Akademii Marynarki Wojennej, Politechniki Białostockiej, Politechniki Częstochowskiej, Politechniki Warszawskiej.

Podczas sesji panelowych wygłoszono 53 referaty o tematyce związanej z mechaniką, budową i eksploatacją maszyn, a także logistyką, a nasi reprezentanci zdobyli III nagrodę w konkursie na najlepszą pracę w kategorii studentów.

Skład naszej reprezentacji:

Zuzanna Kulas

Agnieszka Nows

Jakub Oszmaniec

Marcin Polaszek

Kinga Rogowska

Ada Sosnowska

Aleksandra Żukowska

Serdecznie gratulujemy i jak zwykle liczymy na więcej :)

J.Molenda 6 Czerwiec, 2018 - 20:58
J.Molenda 6 Czerwiec, 2018 - 20:58