TURNIEJ SIATKARSKI. KIBICUJMY NASZYM!

W dniu 28 listopada 2017 roku o godz. 19:00 w Hali Sportowej Akademii Morskiej w Gdyni odbędzie się "Turniej siatkarskich dwójek żeńskich".

Wydział Mechaniczny reprezentować będą Pani mgr inż. Katarzyna Panasiuk i Pani mgr inż. Paulina Woźniak.

ZACHĘCAMY DO KIBICOWANIA

Zawodniczki walczą dla swojego wydziału o punkty w ramach Międzywydziałowych Mistrzostw Akademii Morskiej w Gdyni o puchar JM Rektora oraz o drobne nagrody rzeczowe.

Wszystkich studentów zapraszamy do zgłaszenia się do reprezentacji wydziałowej. Wyślijcie e-mail o treści „Gramy” na adres: turniej.siatka.2017atwp.pl. W odpowiedzi otrzymacie formularz zgłoszeniowy z dalszymi instrukcjami.

Międzywydziałowe Mistrzostwa Akademii Morskiej w Gdyni o puchar JM Rektora są imprezą cykliczną rozgrywaną co roku z okazji grudniowego Święta Szkoły.

Aktualnie puchar jest w posiadaniu Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa, którego reprezentanci odebrali go z rąk JM Rektora 8 grudnia 2016 roku.

W każdej konkurencji startują reprezentanci bądź drużyny reprezentujące dany wydział. Uczestnicy zdobywają punkty dla swojego wydziału w zależności od zajętego miejsca w danej dyscyplinie:

– 1 miejsce   –   5 pkt
– 2 miejsce   –   3 pkt
– 3 miejsce   –   2 pkt
– 4 miejsce   –   1 pkt

Suma punktów zdobytych przez uczestników we wszystkich konkurencjach decyduje o klasyfikacji ogólnej zawodów.

Za rozegranie poszczególnych konkurencji odpowiedzialni są trenerzy prowadzący odpowiednie sekcje sportowe.

W ramach mistrzostw rozegrane zostaną zawody w następujących dyscyplinach:

– Pływanie
– Koszykówka