Aktualności

W ramach współpracy z Rolls Royce Polska od dwóch lat organizowaliśmy praktyki dla studentów. Od 01.04.2019 r. nasz partner działa pod nowym szyldem grupy KONSBERG. Jako część Rolls-Royce Commercial Marine spółka została kupiona przez tę norweską grupę przemysłową, dostarczającą systemy i rozwiązania technologiczne dla klientów w przemyśle naftowym i gazowym, morskim, obronnym i lotniczym. Grupa ma swoje oddziały w 25 krajach, zatrudnia ok. 7 000 pracowników, a jej obroty w ubiegłym roku sięgnęły 14,5 mln koron norweskich. Nowa nazwa to nowe otwarcie

2 kwietnia 2019 roku w Ośrodku Kultury Morskiej przy Narodowym Muzeum Morskim w Gdańsku, odbyło się spotkanie z Panem Profesorem Andrzejem Perepeczko. Spotkanie z czytelnikami zorganizowano z okazji jubileuszu 60-lecia pracy literackiej Pana Profesora. W imieniu społeczności Wydziału gratulacje i życzenia Panu Profesorowi złożyli Prodziekani dr inż. M. Giernalczyk, prof. UMG i dr inż. J. Molenda. Profesor Giernalczyk odczytał Jubilatowi list gratulacyjny od Dziekana Wydziału oraz wręczył pamiątkową kotwicę, wykonaną przez naszych studentów.

Ruszyła kolejna, trzecia edycja Projektu Rektora Uniwersytetu Morskiego w Gdyni „Nasz Uniwersytet - Partnerskie Zarządzanie Uczelnią”. Pan Rektor zaprasza wszystkich Pracowników Uniwersytetu Morskiego w Gdyni do udziału w projekcie.

Informacje o tej edycji konkursu znajdują się tutaj.

Studenci organizują konkurs wokalny dla studentów "Voice of University".

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 8 lutego 2019 roku.

Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji o konkursie znajduje się tutaj.

K.Rudzki
I.Wierzbowska 29 Październik, 2018 - 10:56