Szanowni Państwo,

Zgodnie z Zarządzeniem nr 105 Rektora UMG ws. funkcjonowania Uniwersytetu w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, od dnia 11.01.2021 r. częściowo wznawiamy realizację zajęć laboratoryjnych w formie stacjonarnej i w związku z tym zmieni się organizacja zajęć na Wydziale Mechanicznym.

Od dnia 11.01.2021 r. w budynkach Uczelni odbywać się będą zajęcia stacjonarne tylko dla wcześniej określonych grup studentów, według harmonogramu poniżej.

Rok 1, sem. 1

28.10.2020 r. JM Rektor wydał Zarządzenie nr 83, zgodnie z którym od 02.11.2020 r. do odwołania, wszystkie zajęcia poza laboratoriami, niezależnie od formy i trybu studiów, będą realizowane zdalnie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Jego Magnificencja skierował do społeczności Uniwersytetu swoje wystąpienie w tej sprawie.

ZASADY POSTĘPOWANIA

1. Jeśli występują u Ciebie objawy infekcji dróg oddechowych, zwłaszcza kaszlu, duszności oraz gorączki to pozostań w domu i skontaktuj się telefonicznie z placówką podstawowej opieki zdrowotnej.

2. Jeśli podejrzewasz u siebie zakażenie SARS-Cov-2 zgłoś to podejrzenie do odpowiedniej stacji sanitarno – epidemiologicznej (SSE):

Szanowni Państwo, studenci i pracownicy Wydziału Mechanicznego

W związku z kolejnymi potwierdzonymi przypadkami SARS-Cov-2 wśród studentów Wydziału, Dziekan dr hab. inż. Andrzej Miszczak, prof. UMG, podjął decyzję o zawieszeniu realizacji wszystkich zajęć laboratoryjnych dla studentów Wydziału, stacjonarnych i niestacjonarnych, od 27.10.2020 r. do 08.11.2020 r.

W związku z powyższym skorygowane zostaną plany zajęć, dlatego proszę o śledzenie strony internetowej Wydziału.

K.Rudzki
I.Wierzbowska 29 Październik, 2018 - 10:56