“GO GREEN, GO ONE”

Case study contest for Maritime University Students organized by Ocean Network Express LTD.

CONTEST REGULATIONS ver. 2

Terminy rekrutacji uzupełniającej na studia stacjonarne i niestacjonarne I i II stopnia:

zarejestruj się w systemie IRK;

w terminie do 24.09.2021 r. - przyjmowanie skanów dokumentów w systemie IRK oraz wniesienie opłaty;

do dnia 28.09.2021 r. - dostarczenie wymaganych dokumentów wraz z podaniem o przyznanie miejsca w akademiku (dla zainteresowanych miejscem w Studenckim Domu Marynarza);

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda postanowieniem z dnia 17 czerwca 2021 r. nadał dr. hab. inż. Andrzejowi Miszczakowi, prof. UMG oraz dr. hab. inż. Lechowi Murawskiemu, prof. UMG tytuł profesora nauk inżynieryjno-technicznych. Gratulujemy !

Diesel Engine Combustion Classes

Z powodu pandemii koronawirusa w tym roku, podobnie jak w zeszłym, nie możemy zorganizować zajeć z Panem Frankiem Pedersenem, wykładowcą Texas A&M Maritime College w Galveston w Teksasie (USA). Pan Pedersen jest starszym mechanikiem okrętowym, zatrudnianym przez największych armatorów na świecie. Zanim zajął się kształceniem studentów, pracował przez 16 lat w Rolls-Royce Marine North America, Inc.

K.Rudzki
I.Wierzbowska 29 Październik, 2018 - 10:56