Warsztaty HR z Kongsbergiem

Wzorem lat poprzednich,  we współpracy z Kongsberg Maritime  Sp. z o. o., Wydział Mechaniczny organizuje "Warsztaty HR" dla studentów Wydziału. Celem warsztatów jest przygotowanie do skutecznego poszukiwania pracy i miejsca odbywania praktyki. W trakcie warsztatów planowane są m.in. omówienie CV uczestników, studenci mogą przygotować swoje cv i poddać je weryfikacji przez specjalistów z działu HR Kongsberg Maritime, ćwiczenia z elementami tworzenia CV, tworzenie profilu na LinkedIn, a także omówienie kwestii kompetencji miękkich i ich ważności dla pracodawcy.

Warsztaty odbędą się dnia 13.01.2023 r. w godzinach 9-11, 11-13, 13-15, w sali I202. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, konieczne jest zgłoszenie udziału na adres email:  j.molendaatwm.umg.edu.pl

J. Molenda
J.Molenda 11 Styczeń, 2023 - 22:24