Rekrutacja uzupełniająca ERASMUS+

Biuro Współpracy z Zagranicą ogłasza dodatkowy nabór studentów zainteresowanych realizacją części studiów w jednej z partnerskich uczelni w Europie w ramach Programu Erasmus+ w roku akademickim 2023/2024 na semestr letni.

Oferta skierowana jest do studentów, którzy ukończyli I rok studiów, osiągnęli dobre wyniki w nauce oraz znają języki obce. Dzięki programowi macie szansę na realizację części studiów w jednej z zagranicznych uczelni partnerskich na terenie Chorwacji, Niemiec, Irlandii, Finlandii, Hiszpanii, Słowacji, Łotwy, Turcji i Włoch.

Studenci zainteresowani uczestnictwem w programie Erasmus+ powinni:

• zapoznać się z informacjami zawartymi na uczelnianej stronie poświęconej programowi Erasmus+ (ogólne informacje dotyczące programu, zasady programu Erasmus+ na UMG, formularze zgłoszeniowe, itp.),
  • pobrać wzór formularza zgłoszeniowego, wypełnić go i złożyć wraz z kompletem dokumentów u Pani Prodziekan ds. dydaktycznych dr inż. Justyny Molendy (pok. A-244) do 10 listopada 2023 roku.

Wszystkie zgłoszone kandydatury zostaną zweryfikowane przez Wydziałową Komisję ds. Programu Erasmus+, która ogłosi wstępną listę osób zakwalifikowanych do wymiany międzynarodowej w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024. Zakwalifikowanie końcowe nastąpi, jeżeli instytucja przyjmująca zgodzi się przyjąć studenta oraz Program Erasmus+ będzie możliwy do zrealizowania.

W celu uzyskanie szczegółowych informacji proszę o kontakt z:

• Koordynatorem Wydziałowym Programu ERASMUS+ (dr inż. Justyna Molenda, Prodziekan ds. dydaktycznych, pok. A-244),
  • Dział kształcenia (mgr Aleksandra Datta, pok. B-104).

Załączniki:

J.Maliszewska