Diesel Engine Combustion Classes May 15-26, 2023

Otwieramy zapisy.

W dniach 15-26 maja Wydział będzie gościł Pana Franka Pedersena, wykładowcę Texas A&M Maritime College w Galveston w Teksasie (USA). Pan Pedersen jest starszym mechanikiem okrętowym, zatrudnianym przez największych armatorów na świecie. Zanim zajął się kształceniem studentów, pracował przez 16 lat w Rolls-Royce Marine North America, Inc. Jego szczegółowe CV w dole strony.

W czasie tej wizyty wybrani studenci naszego Wydziału będą mieli okazję uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez Pana Pedersena. szczegółowy program zajęć w dole strony. Będzie to niepowtarzalna okazja do skorzystania z  jego ogromnego doświadczenia, a przy okazji do treningu języka, ponieważ zajęcia prowadzone będą wyłącznie w języku angielskim. Dodatkowym atutem jest, że jako przedmiot dodatkowy zostanie wpisany do suplementu dyplomu ukończenia studiów.

Szczegółowy program zajęć znajduje się w dole strony.

Dla zapewnienia najwyższej jakości liczba miejsc jest ograniczona, dlatego proszę o niezwłoczne zgłaszanie chęci udziału do dr inż. Justyny Molendy bezpośrednio lub (najlepiej) za pośrednictwem email’a. Ostateczny termin zgłoszenia udziału to 10.05.2023 r.

 

 

Załączniki: 

Podmiot udostępniający: 

Wydział Mechaniczny

Wytworzył informację:

J.Molenda
04.05.2023
Wprowadzenie:
J.Molenda 4 Maj, 2023 - 13:10
Ostatnia modyfikacja:
J.Maliszewska 17 Maj, 2023 - 14:22