Konkurs na najlepszą pracę dyplomową

W ramach obchodów Dnia Mechanika 2022 ogłoszony został na WM Konkurs na najlepszą pracę dyplomową.

W Konkursie biorą udział najwyżej ocenione prace dyplomowe obronione w ciągu minionego roku akademickiego.

Do ostatecznego etapu Konkursu nominowane zostało 9 prac zarówno I-szego jak i II-ego stopnia.

Plakaty prezentujące ich treści wystawione zostały do oceny na holu przed Dziekanatem.

W ocenie prac i głosowaniu na Najlepszą Pracę Dyplomową może wziąć udział każdy pracownik i student WM.

W tym celu należy zapoznać się z pracami (na podstawie posterów albo ich streszczeń), udać się do Dziekanatu i na karcie do głosowania wpisać numer pracy dyplomowej (numery znajdują się w lewym górnym rogu posterów) a następnie wypełnioną kartę wrzucić do znajdującej się tam urny.

Każdy z pracowników czy studentów może oddać tylko jeden ważny głos i tylko na jedną pracę.

Prace będą ponadto prezentowane przez autorów 20 października w ramach obchodów Dnia Mechanika od godz. 9:00 w auli A16.

Wyniki Konkursu zostaną podane również w ramach obchodów Dnia Mechanika ok. godz. 14:00.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do czynnego wzięcia udziału w ocenianiu i oddaniu swojego głosu.

Z pracami można zapoznać się na stronie http://wm.umg.edu.pl/dzien-mechanika-2022-konkurs-na-najlepsza-prace-dyp...

Dziekanat WM

M.Frycz