Diesel Engine Combustion Classes

Diesel Engine Combustion Classes

Z powodu pandemii koronawirusa w tym roku, podobnie jak w zeszłym, nie możemy zorganizować zajeć z Panem Frankiem Pedersenem, wykładowcą Texas A&M Maritime College w Galveston w Teksasie (USA). Pan Pedersen jest starszym mechanikiem okrętowym, zatrudnianym przez największych armatorów na świecie. Zanim zajął się kształceniem studentów, pracował przez 16 lat w Rolls-Royce Marine North America, Inc.

W latach 2018 i 2019 prowadził zajęcia dla studentów naszego wydziału. Byli to studenci 4 roku specjalności ESOiOO. W ankietach bardzo wysoko ocenili zajęcia i Profesora. Była to dla nich niepowtarzalna okazja do skorzystania z jego ogromnego doświadczenia, a przy okazji do treningu języka, ponieważ zajęcia prowadzone były wyłącznie w języku angielskim. 

Obecnie Profesor nadal chce dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z naszymi studentami. Planowana na maj tego roku wizyta w Polsce nie mogła mieć miejsca, dlatego udostępnił dla nas materiały przygotowane na swoje zajęcia. Materiały dostępne są w Ms Teams w zespole Diesel Engine Combustion. Osoby zainteresowane zapoznaniem się z nimi mogą skorzystać z linku:

https://teams.microsoft.com/l/team/19%3a90fkuwaKdMN5am09zXifwsEIPCN5yHlz...

Materiały dostęne są w plikach.

Podmiot udostępniający: 

Wydział Mechaniczny

Wytworzył informację:

J. Molenda
16.05.2021