Nowe władze Wydziału Mechanicznego

NOWE WŁADZE WYDZIAŁU NA KADENCJĘ 2020-2024

W dniu 01.09.2020 r. prof. dr hab. inż. kpt. ż. w. Adam Weintrit, Rektor Uniwersytetu Morskiego w Gdyni wręczył nominacje na funkcje kierownicze w UMG na kadencję 2020 -2024.

Na stanowisko Dziekana Wydziału Mechanicznego powołany został dr hab. inż. Andrzej Miszczak, prof. UMG.

Prodziekanami Wydziału zostali:

·         dr inż. Justyna Molenda – Prodziekan ds. dydaktycznych,

·         dr inż. Marcin Frycz – Prodziekan ds. studiów niestacjonarnych i promocji,

·         dr hab. inż. Robert Starosta – Prodziekan ds. studenckich i naukowych.

Na kadencję 2020 -2024 zostali powołani Kierownicy Katedr:

·         dr hab. Włodzimierz Freda, prof. UMG  - Katedra Fizyki,

·         prof. dr hab. inż. Adam Charchalis – Katedra Materiałów Okrętowych i Technologii Remontów,

·         dr hab. inż. Lech Murawski, prof. UMG -  Katedra Podstaw Techniki,

·         dr hab. inż. Kazimierz Witkowski, prof. UMG – Katedra Siłowni Okrętowych,

Dr hab. inż. Mirosław Czechowski, prof. UMG, odebrał z rąk Pana Rektora nominację na stanowisko Prorektora ds. Studenckich.

Wszystkim nominowanym życzymy wielu sukcesów, mądrych decyzji i spokojnej pracy w czasie pełnienia nowych funkcji.

K.Rudzki
07.09.2020